Ето кой ще спечели „Биг брадър“, едва ли ще има изненади:

Ето кой ще спечели Биг брадър
Скрийншот: NOVA, Биг брадър

Довечера от 20 часа е големият финал на „Биг брадър“. До финала достигнаха Марио, Ванеса, георги и Гого, а зрителите могат да подкрепят своя фаворит в приложението на Nova Play.

Часове преди финала има един изявен фаворит. Това е Марио. 34-годишният бръснар, завършил Духовната семинария, спечели сърцата на зрителите с естественото си поведение и донякъде с това, че постоянно бе на нападки от страна на другите съквартиранти към него. 

Освен това Марио трогна публиката и с тежкия си живот. Майка му е шизофреничка, а самият той, наред с трудните семейни взаимоотношения, е трябвало да се сблъска и със зависимост от алкохол и хазарт.

Всичко това направи набожният съквартирант любимец на зрителите и ще бъде цяло чудо, ако някой друг грабне наградата от 100 хиляди лева и чисто нов автомобил. 

Големият въпрос е кой участникът на второ място, който следва по петите Марио и може да направи развръзката неочаквана?

В края на последния епизод преди финала, след отпадането на Радо,  „Биг брадър“ показа временните резултати във вота, като скри имената на участниците.

биг брадър
Скрийншот: NOVA, Биг брадър

От тях става ясно, че двама са с големи шансове за победител – водачът почти сигурно е Марио и той има 39 % към момента. Но кой е на второ място?

Вероятно младият милионер Гого или устатият ром Георги.

Със сигурност с най-малка подкрепа е плевенчанката Ванеса. Един бегъл поглед върху коментарите във фейсбук ще ви даде представа, че блондинката се радва на малко одобрение сред аудиторията. Дори напротив, мнозина се чудят как се е добрала до челната четворка.

В заключение може да кажем, че щще бъде цяло чудо някой да отнеме победата от Марио. Все пак при гласуване на живо е възможен всякакъв обрат.

Какво точно ще се случи ще разберем до няколко часа.

Advertisement